• м. Чернігів, вул. Г. Полуботка 14
  • +380462 676-332
  • За довідками: znz03@os.chernigiv-rada.gov.ua, ask@cheschool3.pp.ua

Досягнення

Учні-переможці ІIІ етапу (обласного) Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2019 - 2020 н. р.:

 

УченьДисциплінаКласВчительМісцеДиплом
Завальний Олексій   Фізика11 класШак О.Є.3ІІ
Попело АнастасіяНімецька мова10 клас Благодатова С.Л.3ІІ
Попело АнастасіяАнглійська мова10 класСкок В.Є.7ІІ
Прищепа Андрій  Історія8 клас  Корх І.М.3ІІІ

Деркач Іван

Хімія11 класМельниченко Н.Ф.4ІІІ
Моругий ОлегМатематика11 класЛеонова С.Ю.4-5ІІІ

Гарасимович Костянтин

Фізика8 класШак О.Є.4ІІІ
Завальний ОлексійАстрономія11 класШак О.Є.6-7ІІІ

Литвиненко Крістіна 

Географія11 клас Боровик В.М.7-8ІІІ
Мозговий МихайлоХімія8 класМельниченко Н.Ф.8ІІІ

Іщук Маргарита

Правознавство 9 клас Глазова Л.А.13ІІІ

Учні-переможці ІІ етапу (міського) Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2019 - 2020 н. р.:

 

УченьДисциплінаКласВчительМісцеДиплом
Завальний Олексій   Астрономія11 класШак О.Є.1І

Моругий Олег

Математика11 класЛеонова С.Ю.1-2І

Зейналов Іскендер

Інформаційні технології9 клас Коваль О.Д.1І

Литвиненко Крістіна 

Географія11 класБоровик В.М.2ІІ

Деркач Іван

Хімія11 класМельниченко Н.Ф.2ІІ

Шоман Данило 

Інформаційні технології10 класКононенко Т.В.2ІІ

Прищепа Андрій  

Історія8 клас  Корх І.М.2ІІ

Шкарлет Анна  

Німецька мова8 клас Благодатова С.Л.2ІІ

Мозговий Михайло

Хімія8 класМельниченко Н.Ф.2ІІ

Наливайко Діана    

Англійська мова 11 клас Безсмертна Л.П.3ІІ

Завальний Олексій  

Фізика11 клас Шак О.Є.3ІІ

Силенко Сергій

 Географія 10 клас Ковальська Н.І.3ІІ

Шоман Данило 

Математика10 клас Яковчук О.М.3ІІ

Попело Анастасія

Німецька мова10 клас Благодатова С.Л.3ІІ

Іщук Маргарита

Правознавство 9 клас Глазова Л.А.3ІІ

Логвин Юлія

Трудове навчання9 клас Попсуй Н.В. 3ІІ

Попело Анастасія

Англійська мова10 класСкок В.Є.4ІІ

Титаренко Олександр

Трудове навчання9 класПіун М.В.4ІІ

Боярченко Анна

Українська мова10 класМалецька Г.Г.6ІІ

Нефьодова Валерія

Англійська мова9 класБезсмертна Л.П.6ІІ

Гарасимович Костянтин

Математика8 класДмитрук Т.Ю.6ІІ

Томіліна Олександра

Англійська мова8 класЗаєць О.І.7ІІ

Соломатіна Валерія

Інформаційні технології8 класКононенко Т.В.4ІІІ

Гарасимович Костянтин

Фізика8 класШак О.Є.4

ІІІ

Пугач Ірина

Трудове навчання10 клас  (за 11)Шарпата І.А.6

ІІІ

Боярченко Анна

Російська мова і література10 класСаковська Ж.Ю.6

ІІІ

Щербатий Денис

Трудове навчання10 класМекшун А.В.7

ІІІ

Короп Анна

Історія10 класКорх І.М.8

ІІІ

Силенко Сергій

Фізика10 класШак О.Є.8

ІІІ

Наливайко Діана

Історія11 класГлазова Л.А.10

ІІІ

Заяць Ілля

Фізика7 класСавенко І.В.10

ІІІ

Наливайко Діана

Українська мова11 класЗаяц Н.О.11

ІІІ

Потапенко Катерина

Біологія8 класКостомарова І.М.12

ІІІ

Мартиненко Софія

Українська мова7 класСкрижинська О.В.14

ІІІ

Учні-переможці ІІІ етапу (обласного) Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2018-2019 н. р.:



    УченьДисциплінаКласВчительМісце

Моругий Олег

Математика10 класМакаренко В.В.,Леонова С.Ю., Лось В.М.2

Гордієнко Євген

Англійська мова11 класБезсмертна Л.П.10

Усов Іван

Історія11 класГак Н.В.10

Деркач Іван

Хімія10 класМельниченко Н.Ф.5

Дев'яткін Андрій

Хімія11 класВащенко О.В.6

Пугач Ірина

Трудове навчання9 класШарпата І.А.7-8

Марцевий Микита

Трудове навчання11 класМекшун А.В.2

Литвиненко Крістіна

Географія10 класБоровик В.М.6







Учні-переможці ІІ етапу (міського) Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2018-2019 н. р.:



УченьДисциплінаКласВчительМісце

Дев'яткін Андрій

Математика11 класМакаренко В.В.3

Моругий Олег

Математика10 класМакаренко В.В.,Леонова С.Ю., Лось В.М.3

Гордієнко Євген

Англійська мова11 класБезсмертна Л.П.3

Усов Іван

Історія11 класГак Н.В.2

Деркач Іван

Хімія10 класМельниченко Н.Ф.1

Дев'яткін Андрій

Хімія11 класВащенко О.В.2

Боярченко Анна

Російська мова і література10 класСаковська Ж.Ю.1

Скок Анастасія

Російська мова і література11 класСаковська Ж.Ю.1

Пугач Ірина

Трудове навчання9 класШарпата І.А.2

Марцевий Микита

Трудове навчання11 класМекшун А.В.2

Томіліна Олексагдра

Українська мова7 класПилипович Н.М.3

Литвиненко Крістіна

Географія10 класБоровик В.М.3

Литвиненко Крістіна

Правознавство10 класГлазова Л.А.3

Переможці творчих, інтелектуальних та спортивних конкурсів у 2018-2019 н.р.:

 

  • 2-3 місце у спортивному орієнтуванні (Агаронян Христина та Петренко Аліна) серед шкіл міста; 
  • 2-3 місце (Агаронян Христина та Петренко Алінау Відкритій Першості ЗЗСО №3 серед дівчат;
  • 1 місце у Відкритому Кубку Чернігівської області з шахів;
  • 3 місце (Хрипунова Надія) у боулдеринзі серед шкіл міста та гуртків;
  • 3 місце команда СТРОНГ у конкурсі агітбригад "Молодь обирає здоров'я" (керівник Кривулько Т. І.);
  • 1 місце фольклорний колектив "Відродження" у міському конкурсі творчості дітей та юнацтва "Молоді таланти Чернігова-2019" у номінації "Фольклор" (керівник Матвієнко Н.О.)
  • Гран-Прі учень 11-Б класу Копаєв Володимир (керівник Заяц М.М.) і 1 місце учениця 4- Б класу Гоман Поліна (керівник Сащенко Л.В.) у міському конкурсі творчості дітей та юнацтва "Молоді таланти Чернігова-2019"у номінації "Літературна творчість";
  • 2 місце у Першості міста Чернігова з баскетболу команд юнаків;
  • 2 місце у Першості міста з волейболу серед дівчат.
  • Гран-Прі команда юних рятувальників "Палаючі серця" у міському етапі ХХV Всеукраїнського фестивалю ДЮП (керівник Масляна Ю.В.)
  • 1 місце команда "Берегиня" в інтелектуально-розважальній грі "Дитяча Мозгобойня" (керівник Шаповаленко В.І.)
  • 2 місце команда "Драйвери" у міському конкурсі "Віват-інтелект" (керівник Боровик В.М.)
  • 1 місце  команда юних рятувальників "Палаючі серця" в обласному етапі XXV Всеукраїнського фестивалю ДЮП (керівник Масляна Ю.В.)
  • 1 місце команда "Драйвери" у міскькому інтелектуальному конкурсі "GameofMsnds" (керівник Кривулько Т.І.)
  • 1 місце команда юнаків з веслування в змаганнях "Золотий дракон" (керівник Мірошников О.В. та Найдьон О.М.)

       

Переможці творчих, інтелектуальних та спортивних конкурсів у 2017-2018 н.р.:


  • команда «Віват інтелект» виборола 2 місце у міському турнірі (керівник Боровик В.М.); 
  • 1 місце у Чемпіонаті міста Чернігова з баскетболу  3х3 серед команд юнаків 2003 р.н. (керівники Мірошников О.В. та Найдьон О.М.)
  • команда "Вартові безпеки" - Гран-прі у міському етапі фестивалю Дружин юних пожежних (керівник Слєпова А.В.)



Учні-переможці ІІІ етапу (обласного) Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2017-2018 н. р.:



УченьДисциплінаКласВчительМісце
Шоман ДанилоМатематика8 класПалюта О.В.1
Караван БогданМатематика9 класВелігорська В.Ю.1
Караван БогданАнглійська мова9 класБезсмертна Л.П.3
Короп АннаІсторія8 класКорх П.М.8
Деркач ІванХімія9 класМельниченко Н.Ф.6
Караван БогданХімія9 класМельниченко Н.Ф.2
Завальний ОлексійТрудове навчання9 класМекшун А.В.5
Литвиненко КрістінаГеографія9 класБоровик В.М.8
Литвиненко КрістінаПравознавство9 класГлазова Л.А.2



Учні-переможці ІІІ етапу (обласного) Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2016-2017 н. р.:



УченьДисциплінаКласВчительМісце
Шоман ДанилоМатематика7 класПалюта О.В.2
Скок АнастасіяУкр. мова і література9 класТерук Т.А.5
Литвиненко КрістінаГеографія8 класБоровик В.М.3
Кисіль МихайлоПравознавство11 класГлазова Л.А.2
Деркач ІванХімія8 класМельниченко Н.Ф.2
Морозова ЄлизаветаІКТ10 класДмитрук Т.Ю.5
Марцевий МикитаТрудове навчання9 класМекшун А.В.1



Учні не тільки добре навчаються й показують високий рівень в олімпіадах, а ще начитані, обдаровані, ерудовані, креативні і дуже талановиті


Перемоги за 2016-2017 н.р.:


  • фольклорний колектив «Калинонька», який отримав Гран-Прі в конкурсі «Молоді таланти Чернігівщини» в номінації «Фольклор» (керівник Сащенко Л.В.);
  • «Вартові безпеки», які отримали Гран-Прі в міському та обласному етапах фестивалю «Дружин юних пожежних» (керівник Слєпова А.В.);
  • учні Вовк Софія (учениця 4 – А класу), Копаєв Володимир (учень 9 – А класу), які отримали Гран-Прі в конкурсі «Молоді таланти Чернігівщини» в номінації «Проза»;
  • учениця 11 – В класу Нагорна Єлизавета, яка зайняла І місце, учениця 2 – Б класу Гомон Поліна, яка зайняла ІІ місце, учениця 6 – Б класу Нефедова Валерія, яка зайняла ІІІ місце в конкурсі «Молоді таланти Чернігівщини» в номінації «Власні вірші»;
  • Голуб Марія (учениця 4 – Г класу), Крошка Вікторія (учениця 4 – Б класу), які стали лауреатами обласного конкурсу малюнку «Я у Всесвіті»;
  • учениця 10 – А класу Баглай Анна, яка зайняла І місце в міському конкурсі «Молоді таланти Чернігівщини» в номінації «Бардівська пісня»