• м. Чернігів, вул. Г. Полуботка 14
  • +380462 676-332
  • За довідками: znz03@os.chernigiv-rada.gov.ua, ask@cheschool3.pp.ua

Нагальна інформація

nadzvuch situacia


Щодо організації тимчасових кабінетів щеплень


Інспектор з ювенальної поліції відділу превенції Чернігівського відділу поліції


Шановні батьки!

Підходить до завершення навчальний рік, а отже, і час здачі підручників. Дуже просимо вас переглянути разом з дітьми учбову літературу і, при потребі,  відремонтувати,  щоб  нею можна було користуватися ще не один рік. Нагадуємо,  що це необхідно  робити  з допомогою клею ПВА та паперу. Скотч  підходить тільки для поверхневого склеювання обкладинки. Якщо підручники потребують більш серйозного ремонту, просимо звертатися до майстрів палітурної  справи.  
Дякуємо за розуміння. 
Шкільні бібліотекарі.

 

Звернення до батьків

Щорічно на Чернігівщині за участю дітей трапляється значна кількість надзвичайних подій, внаслідок яких гинуть або одержують травми десятки малюків і підлітків. Особливо загострюється ситуація у весняно-літній період, коли діти більше часу проводять на вулиці чи вдома без належного нагляду дорослих, і в пошуках розваг часто вигадують небезпечні ігри з вогнем, газовими, електричними приладами, вибухонебезпечними предметами. Також причинами трагедій стає порушення заходів безпеки на дорогах і водоймах. Так, у Чернігові в одній із квартир двоповерхового житлового будинку внаслідок пустощів з вогнем 7-річного онука господарки виникла пожежа. Cкориставшись безконтрольністю бабусі, дитина вигадала небезпечні ігри з сірниками та підпалила іграшки. Вогнем пошкоджено облицювання стін в помешканні та речі домашнього вжитку. Це вказує на те, що дітям необхідно нагадувати, до яких наслідків призводить недотримання заходів безпеки та роз’яснювати, як поводити себе, щоб уникнути лиха.

Шановні батьки!

Управління ДСНС України у Чернігівській області та Управління освіти і науки облдержадміністрації звертаються до Вас з наполегливим проханням не залишати дітей без відповідного нагляду та частіше контролювати їхні розваги. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки та періодично роз`яснюйте правила поводження з вогнем, електричними й газовими приладами, на водоймах, а також під час виявлення вибухонебезпечних або інших підозрілих предметів. Зберігайте сірники і запальнички в недоступних для них місцях. Пам’ятайте, що безпека Ваших дітей залежить, насамперед, від Вас самих!