29 січня відбулася онлайн-зустріч до Дня памʼяті Героїв Крут для учнів 5-6 класів.
1918 рік.Крути.
Наша історія вкотре повторюється, адже бажання ворога лишається незмінним - підкорити й поневолити.Але незмінним залишається й нашеДо 100-річчя Сергія Параджанова, вірменина з українською душею, який народився у Тбілісі і відсидів у тюрмі за український націоналізм, учителі-словесники створили добірку найкращих цитат видатного маестро.
Представники шкільного самоврядування та педагог- організатор провели обрядове дійство для учнів початкової школи. Мета заходу-відновлення традиції святкування Різдва. Школярики показали свої таланти, разом заспівали різдвяних пісень, водили хороводи. Діти в
Україна...Наш щоденний біль...Завдяки героям, які боронять наш спокій на фронті, ми маємо щастя навчатися в стінах рідної школи та прокидатися у власних ліжках. Ми не можемо лишатися осторонь того, що