28 травня, 4 команди з 1-6 класів разом з вчителями інформатики приймали участь у конкурсі ГО FIRST в Україні - LEGO in Ukraine LEAGUE ????????
Конкурс покликаний привернути увагу до
Наш Богдан Андрійченко, учень 6-Е класу (учитель Яковчук О.М), ввійшов до 9-ки кращих учнів України з математики з тих 21 тисячі дітей, що користувалися платформою для вивчення математики GIOS.
Богдан
Великдень - дивовиже свято! Саме тому до свята організували акцію щоб допомогти нашим захисникам. Наші учні та батьки творять дива, адже придбали такі необхідні речі, а саме: павербанки, засоби гігієни,
"Активні канікули" спільно з проєктом Олександра Педана з розвитку серед школярів "JuniorS" - це фестиваль не лише фізичного здоров'я, а й психологічного. Завдяки фонду MONDO в Україні, який надав підтримку
20 лютого - відзначали День пам'яті Героїв Небесної Сотні. Учні нашої школи вшанували пам'ять тих,хто віддав найцінніше за нашу державу. Ми завжди будемо пам'ятати Героїв України!
День єднання - молоде, але особливе свято для кожного українця. У цей день учні були у вишиванках, говорили про любов до держави,заспівали о 10:00 Гімн України, та грали цікаву патріотичну