• м. Чернігів, вул. Г. Полуботка 14
  • +380462 676-332
  • За довідками: znz03@os.chernigiv-rada.gov.ua, ask@cheschool3.pp.ua


Команда школи

  • Педагогічний колектив
  • Техперсонал
  • Нас обслуговують
  • Вакансії
  • Яковчук

    Олена Миколаївна
    Директор,
    учитель математики
  • Сащенко

    Любов Василівна
    Заступник директора,
    учитель основ здоров'я, інформатики
  • Заліська

    Наталія Василівна
    Заступник директора,
    учитель музики
  • Коваль

    Оксана Дмитрівна
    Заступник директора,
    учитель інформатики

Психологічна служба школи та педагоги-організатори



  • Кудіна

    Жанна Анатоліївна
    Практичний психолог
  • Масляна

    Юлія Вікторівна
    Педагог-організатор
  • Майборода

    Ольга Сергіївна
    Педагог-організатор
    (У декретній відпустці)
  • Мозгова

    Людмила Петрівна
    Соціальний педагог
  • Куліш

    Марина Олександрівна
    Педагог-організатор

Методичне об'єднання вчителів математики, фізики та інформатики



  • Барбасов

    Олег Олександрович
    Учитель інформатики
  • Ведь

    Ірина Валеріївна
    Учитель математики
  • Головащенко

    Андрій Анатолійович
    Учитель математики, інформатики та технологій
  • Гончарова

    Зоя Вікторівна
    Учитель математики
  • Данькевич

    Світлана Володимирівна
    Керівник гуртка робототехніки
  • Дмитрук

    Тетяна Юріївна
    Учитель математики та інформатики
  • Єременко

    Олена Олександрівна
    Учитель інформатики
  • Кононенко

    Тетяна Віталіївна
    Учитель інформатики
  • Леонова

    Світлана Юхимівна
    Учитель математики
  • Лях

    Олена Владиславівна
    Учитель фізики
  • Макаренко

    Вікторія Володимирівна
    Учитель математики
  • Матвійчук

    Сергій Григорович
    Керівник факультативу з фізики
  • Пильник

    Наталія Михайлівна
    Учитель математики
  • Радченко

    Анастасія Ігорівна
    Учитель математики
  • Шак

    Олена Євгенівна
    Учитель фізики

Методичне об'єднання вчителів початкових класів та ГПД



  • Антонова

    Ірина Михайлівна
    Учитель початкових класів
  • Бисько

    Світлана Юріївна
    Учитель початкових класів
  • Божко

    Катерина Романівна
    Учитель початкових класів
  • Вашкевич

    Тетяна Іванівна
    Учитель початкових класів
  • Гавриш

    Ірина Анатоліївна
    Вихователь групи продовженого дня
  • Гриценко

    Наталія Станіславівна
    Учитель початкових класів
  • Добрянська

    Галина Андріївна
    Учитель початкових класів
  • Желонкіна

    Вікторія Валеріївна
    Учитель початкових класів
  • Кочубка

    Анастасія Григорівна
    Учитель початкових класів
  • Кузьменко

    Ольга Миколаївна
    Учитель початкових класів
  • Купрієнко

    Олена Володимирівна
    Учитель початкових класів
  • Левченко

    Вікторія Володимирівна
    Учитель початкових класів
  • Лишафай

    Ольга Олександрівна
    Учитель початкових класів
  • Лукаш

    Руслана Сергіївна
    Учитель початкових класів
  • Макарова

    Катерина Петрівна
    Вихователь групи продовженого дня
  • Матлашевська

    Людмила Олександрівна
    Вихователь групи продовженого дня
  • Михайлюк

    Алла Віталіївна
    Учитель початкових класів
  • Мірошникова

    Наталія Володимирівна
    Учитель початкових класів
  • Науменко

    Марина Сергіївна
    Учитель початкових класів
  • Нємкевич

    Юлія Володимирівна
    Учитель початкових класів
  • Оношко

    Наталія Іванівна
    Учитель початкових класів
  • Приходько

    Вікторія Миколаївна
    Учитель початкових класів
  • Рей

    Алла Володимирівна
    Вихователь групи продовженого дня
  • Тусіна

    Людмила Олександрівна
    Учитель початкових класів
  • Федорович

    Анна Андріївна
    Учитель початкових класів
  • Холявко

    Олена Станіславівна
    Учитель початкових класів
  • Ющенко

    Світлана Миколаївна
    Учитель початкових класів
  • Ятченко

    Лариса Миколаївна
    Учитель початкових класів

Методичне об'єднання вчителів іноземних мов



  • Безсмертна

    Людмила Петрівна
    Учитель англійської мови
  • Благодатова

    Світлана Леонідівна
    Учитель англійської мови
  • Висоцька

    Анна Володимирівна
    Учитель англійської мови
  • Гавриленко

    Роман Вадимович
    Учитель англійської мови
  • Далудіна

    Анастасія Вікторівна
    Учитель англійської мови
  • Дем’яненко

    Ірина Миколаївна
    Учитель англійської мови
  • Іванова

    Ольга Миколаївна
    Учитель німецької мови
  • Козубенко

    Марина Юріївна
    Учитель англійської мови
  • Нагорна

    Світлана Анатоліївна
    Учитель англійської мови
  • Петрова

    Ніна Порфиріївна
    Учитель англійської мови
  • Радченко

    Марина Володимирівна
    Учитель англійської мови (декретна відпустка)
  • Рубан

    Наталія Борисівна
    Учитель німецької мови
  • Руденко

    Анжела Миколаївна
    Учитель англійської мови
  • Сисоєва

    Анна Миколаївна
    Учитель англійської мови
  • Скок

    Вікторія Євгенівна
    Учитель англійської мови
  • Скорик

    Ольга Миколаївна
    Учитель англійської мови
  • Яренко

    Юлія Олександрівна
    Учитель англійської мови

Методичне об'єднання вчителів хімії, біології та основ здоров'я



  • Ващенко

    Олена Валентинівна
    Учитель хімії
  • Давидова

    Тетяна Миколаївна
    Учитель хімії та біології
  • Дев'яткіна

    Тетяна Володимирівна
    Учитель основ здоров'я
  • Забіяка

    Олена Анатоліївна
    Учитель основ здоров'я та біології
  • Костомарова

    Ірина Миколаївна
    Учитель біології
  • Мельниченко

    Наталія Федорівна
    Учитель хімії, біології
  • Самко

    Галина Михайлівна
    Учитель хімії, біології

Методичне об'єднання вчителів української мови, літератури та зарубіжної літератури



  • Бас

    Тетяна Анатоліївна
    Учитель української мови та літератури
  • Дзюба

    Марина Анатоліївна
    Учитель української мови та літератури
  • Заяц

    Марина Миколаївна
    Учитель української мови та літератури
  • Заяц

    Наталія Олександрівна
    Учитель української мови та літератури
  • Ключник

    Надія Вячеславівна
    Учитель зарубіжної літератури
  • Копаєва

    Наталія Іванівна
    Учитель української мови та літератури
  • Левицька

    Людмила Віталіївна
    Учитель зарубіжної літератури
  • Погорєлко

    Ірина Михайлівна
    Учитель української мови та літератури
  • Саковська

    Жанна Юріївна
    Учитель російської мови та літератури
  • Скрижинська

    Олена Вікторівна
    Учитель української мови та літератури
  • Хожаїнова

    Ірина Володимирівна
    Учитель української мови та літератури

Методичне об'єднання вчителів історії, географії та правознавства



  • Боровик

    Валентина Миколаївна
    Учитель географії
  • Гак

    Наталія Вікторівна
    Учитель історії
  • Глазова

    Лариса Анатоліївна
    Учитель історії та правознавства
  • Ковальська

    Наталія Іванівна
    Учитель географії
  • Корх

    Ірина Михайлівна
    Учитель історії
  • Рубан

    Ілона Олегівна
    Учитель історії

Методичне об'єднання вчителів трудового навчання



  • Мекшун

    Анатолій Вікторович
    Учитель трудового навчання
  • Попсуй

    Наталія Василівна
    Учитель трудового навчання
  • Шарпата

    Ірина Анатоліївна
    Учитель трудового навчання

Методичне об'єднання вчителів фізичної культури та предмету "Захист України"



  • Варавва

    Василина Андріївна
    Учитель фізичного виховання (Декретна відпустка)
  • Каленіченко

    Валентин Іванович
    Учитель "Захисту України"
  • Мірошников

    Олександр Веніаминович
    Учитель фізичного виховання
  • Найдьон

    Олександр Миколайович
    Учитель фізичного виховання
  • Полтавська

    Лілія Миколаївна
    Учитель фізичного виховання
  • Слободська-Кислиця

    Тетяна Анатоліївна
    Учитель фізичної культури (хореографія)
  • Шаповаленко

    Валентина Іванівна
    Учитель фізичного виховання
  • Шевченко

    Любов Миколаївна
    Учитель фізичного виховання

Методичне об'єднання вчителів мистецтв



  • Клюйко

    Тетяна Олександрівна
    Учитель музики
  • Рощіна

    Оксана Петрівна
    Учитель образотворчого мистецтва
  • Батаченко

    Олена Петрівна
    Заступник директора з господарської частини
  • Ольховик

    Зінаїда Геннадіївна
    секретар
  • Руденко

    Ірина Михайлівна
    Завідувач бібліотеки
  • Кужельна

    Алла Андріївна
    Бібліотекар
  • Краснолоб

    Марина Володимирівна
    Лаборант
  • Ващенок

    Галина Петрівна
    Гардеробниця
  • Василина

    Тетяна Віталіївна
    Прибиральниця
  • Грищенко

    Тамара Василівна
    Прибиральниця
  • Дмитренко

    Валентина Володимирівна
    Прибиральниця
  • Довбиш

    Валентина Петрівна
    Прибиральниця
  • Дядечко

    Наталія Федорівна
    Прибиральниця
  • Кириленко

    Світлана Іванівна
    Прибиральниця
  • Кривоносова

    Лідія Василівна
    Прибиральниця
  • Лисенко

    Валентина Іванівна
    Прибиральниця
  • Мишко

    Світлана Миколаївна
    Прибиральниця
  • Павленко

    Валентина Павлівна
    Прибиральниця
  • Селюк

    Валентина Михайлівна
    Прибиральниця
  • Скорнякова

    Карина Фрунзиківна
    Прибиральниця
  • Чайка

    Тамара Григорівна
    Прибиральниця
  • Кравченко

    Олександр Андрійович
    Електромонтер
  • Пинчук

    Феодосій Дмитрович
    Робітник з обслуговування приміщень
  • Юр’єв

    Анатолій Олександрович
    Інженер-електронік
  • Могильний

    Ігор Віталійович
    Сторож
  • Подуремя

    Микола Михайлович
    Сторож
  • Ященко

    Віктор Семенович
    Сторож
  • Олійник

    Олена Володимирівна
    Завідуюча їдальнею. КП "Шкільне"
  • Шапка

    Василь Іванович
    Охоронець. Служба охорони "Бастіон-Т"