• м. Чернігів, вул. Г. Полуботка 14
  • +380462 676-332
  • За довідками: chernigiv03@gmail.com, ask@cheschool3.pp.ua

Нагальна інформація

Відповідно до ч. З ст.55 Закону України "Про освіту" батьки здобувачів освіти зобов’язані:
дбати про‼️ фізичне і психічне здоров’я дитини, сприяти розвитку її здібностей, формувати навички здорового способу життя;

Держава надає батькам здобувачів освіти ‼️ДОПОМОГУ у виконанні ними своїх обов’язків, захищає права сім’ї.

Органи державної влади та органи місцевого самоврядування мають ‼️поважати право батьків виховувати своїх дітей відповідно до власних релігійних і ‼️філософських переконань, а суб’єкти освітньої діяльності мають враховувати відповідні переконання під час організації та реалізації освітнього процесу, що не повинно порушувати права, свободи та законні інтереси інших учасників освітнього процесу (ч. 4 ст. 55 Закону України "Про освіту").

‼️‼️‼️Отже, батьки зобов'язані дбати про фізичне і психічне здоров’я дитини, тим самим усвідомлювати ступінь відповідальності за неналежне виконання своїх обов'язків, які спричинили настання небажаних наслідків.

Держава надає батькам ДОПОМОГУ у реалізації їх батьківських прав і обов'язків. В даному випадку, держава потурбувалася про функціонування безпечного місця в закладі освіти під час повітряної тривоги, а батьки самі приймають рішення щодо перебування чи неперебування дитини в укритті.

‼️"ДОПОМОГА" не може бути розцінена як "ПРИМУС".

Заклад освіти має право відповідно до заяви батьків ОСОБИСТО батькам передати дитину із закладу освіти під час повітряної тривоги.

надзвук на ситуації

              Довідник 1. У разі надзвичайної ситуації або війни.


              Довідник 2. У разі надзвичайної ситуації або війни.


Щодо організації тимчасових кабінетів щеплень


Інспектор з ювенальної поліції відділу превенції Чернігівського відділу поліції 

Звернення до батьків

Щорічно на Чернігівщині за участю дітей трапляється значна кількість надзвичайних подій, за рахунок яких гинуть або отримують травми десятки дітей та підлітків. Особливо загострюється ситуація у весняно-літній період, коли діти більше часу проводяться на вулицях чи вдома без належного перегляду дорослих, а в пошуках розваг часто вигадують небезпечні ігри з вогнем, газовими, електричними приладами, вибухонебезпечними предметами. Також причинами трагедій стає порушення заходів безпеки на дорогах і водах. Так, у Чернігові в одній із квартир двоповерхового житлового будинку внаслідок пустощів з вогнем 7-річного онука господарки виникла пожежа. Cкориставшись безконтрольністю бабусі, дитина вигадала небезпечні ігри з сірниками та підпалила іграшки.Вогнем пошкоджено облицювання стін відбитка та речі домашнього вжитку. Це вказує на те,

Шановні батьки!

Управління ДСНС України у Чернігівській області та Управління освіти і науки облдержадміністрації звертаються до Вас з наполегливим проханням не залишати дітей без відповідного перегляду та частіше контролювати їхні розваги. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки та слідкуйте роз`яснюйте правила поводження з вогнем, електричними й газовими приладами, на водіях, а також під час вибухонебезпечних або інших видів погляду предметів. Зберігайте сірники і запальнички в недоступних для них місцях. Пам'ятайте, що безпека Ваших дітей залежить, насамперед, від Вас самих!