• м. Чернігів, вул. Г. Полуботка 14
  • +380462 676-332
  • За довідками: chernigiv03@gmail.com, ask@cheschool3.pp.ua


Команда школи

  • Яковчук

    Олена Миколаївна
    Директор,
    учитель математики
  • Тарасенко

    Людмила Іванівна
    Заступник директора,
    учитель хімії та біології
  • Коваленко

    Оксана Іванівна
    Заступник директора,
    учитель математики та інформатики
  • Бугайова

    Олександра Володимирівна
    Заступник директора,
    учитель математики, захисту України

Психологічна служба школи та педагоги-організатори



  • Ісаченко

    Юлія Валентинівна
    Педагог-організатор і вчитель української мови
  • Кудіна

    Жанна Анатоліївна
    Практичний психолог
  • Мозгова

    Людмила Петрівна
    Соціальний педагог

Методичне об'єднання вчителів математики, фізики та інформатики



  • Барбасов

    Олег Олександрович
    Учитель інформатики
  • Глазкова

    Анастасія Ігорівна
    Учитель математики (декретна відпустка)
  • Головащенко

    Андрій Анатолійович
    Учитель математики, інформатики та технологій
  • Гончарова

    Зоя Вікторівна
    Учитель математики
  • Дмитрук

    Тетяна Юріївна
    Учитель математики та інформатики
  • Єременко

    Олена Олександрівна
    Учитель інформатики
  • Іванцова

    Альона Владиславівна
    Учитель математики та інформатики
  • Леонова

    Світлана Юхимівна
    Учитель математики
  • Лях

    Олена Владиславівна
    Учитель фізики
  • Макаренко

    Вікторія Володимирівна
    Учитель математики
  • Пильник

    Наталія Михайлівна
    Учитель математики
  • Шак

    Олена Євгенівна
    Учитель фізики

Методичне об'єднання вчителів початкових класів та ГПД



  • Антонова

    Ірина Михайлівна
    Учитель початкових класів
  • Бабич

    Людмила Вікторівна
    Учитель початкових класів
  • Безручко

    Ірина Михайлівна
    Учитель початкових класів
  • Бисько

    Світлана Юріївна
    Учитель початкових класів
  • Божко

    Катерина Романівна
    Учитель початкових класів
  • Гриценко

    Наталія Станіславівна
    Учитель початкових класів
  • Желонкіна

    Вікторія Валеріївна
    Учитель початкових класів
  • Калюжна

    Оксана Петрівна
    Учитель початкових класів
  • Кисіль

    Ольга Валеріївна
    Учитель початкових класів
  • Коломієць

    Людмила Олексіївна
    Учитель початкових класів
  • Костюк

    Альона Володимирівна
    Учитель початкових класів
  • Кочубка

    Анастасія Григорівна
    Учитель початкових класів
  • Криницька

    Анна Володимирівна
    Вихователь групи продовженого дня
  • Крупеник

    Юлія Вадимівна
    Учитель початкових класів
  • Кузьменко

    Ольга Миколаївна
    Учитель початкових класів
  • Купрієнко

    Олена Володимирівна
    Учитель початкових класів
  • Лукаш

    Руслана Сергіївна
    Учитель початкових класів
  • Макарова

    Катерина Петрівна
    Учитель початкових класів
  • Матлашевська

    Людмила Олександрівна
    Вихователь групи продовженого дня
  • Михайлюк

    Алла Віталіївна
    Учитель початкових класів
  • Мірошникова

    Наталія Володимирівна
    Учитель початкових класів
  • Нємкевич

    Юлія Володимирівна
    Учитель початкових класів
  • Оліфіренко

    Єва В'ячеславівна
    Учитель початкових класів
  • Остапенко

    Вікторія Сергіївна
    Учитель початкових класів
  • Паньковська

    Олена Ярославівна
    Учитель початкових класів
  • Песік

    Софія Вікторівна
    Вихователь групи продовженого дня
  • Приходько

    Вікторія Миколаївна
    Учитель початкових класів (декретна відпустка)
  • Рей

    Алла Володимирівна
    Вихователь групи продовженого дня
  • Томаш

    Ольга Михайлівна
    Учитель початкових класів
  • Трейтяк

    Оксана Володимирівна
    Учитель початкових класів
  • Турок

    Інна Олександрівна
    Учитель початкових класів
  • Тусіна

    Людмила Олександрівна
    Учитель початкових класів
  • Федорович

    Анна Андріївна
    Учитель початкових класів
  • Чистоклєтова

    Вікторія Василівна
    Учитель початкових класів
  • Яковенко

    Юлія Олександрівна
    Вихователь групи продовженого дня

Методичне об'єднання вчителів іноземних мов



  • Басанько

    Марина Анатоліївна
    Учитель англійської мови
  • Безсмертна

    Людмила Петрівна
    Учитель англійської мови
  • Бекетова

    Оксана Володимирівна
    Учитель англійської мови
  • Благодатова

    Світлана Леонідівна
    Учитель англійської мови
  • Бокач

    Катерина Іванівна
    Учитель англійської мови (декретна відпустка)
  • Іванова

    Ольга Миколаївна
    Учитель німецької мови (декретна відпустка)
  • Нагорна

    Світлана Анатоліївна
    Учитель англійської мови
  • Рубан

    Наталія Борисівна
    Учитель німецької мови
  • Руденко

    Анжела Миколаївна
    Учитель англійської мови
  • Сисоєва

    Анна Миколаївна
    Учитель англійської мови
  • Скок

    Вікторія Євгенівна
    Учитель англійської мови
  • Солохненко

    Наталія Анатоліївна
    Учитель англійської мови
  • Ткачук

    Діана Олександрівна
    Учитель англійської мови
  • Чикаленко

    Богдан Євгенович
    Учитель англійської мови
  • Ященко

    Юлія Олександрівна
    Учитель англійської мови

Методичне об'єднання вчителів хімії, біології та основ здоров'я



  • Ващенко

    Олена Валентинівна
    Учитель хімії
  • Давидова

    Тетяна Миколаївна
    Учитель хімії та біології
  • Забіяка

    Олена Анатоліївна
    Учитель основ здоров'я та біології
  • Костомарова

    Ірина Миколаївна
    Учитель біології
  • Мельник

    Олексій Олександрович
    Учитель хімії
  • Самко

    Галина Михайлівна
    Учитель хімії, біології

Методичне об'єднання вчителів української мови, літератури та зарубіжної літератури



  • Бас

    Тетяна Анатоліївна
    Учитель української мови та літератури
  • Вакула

    Марія Юріївна
    Учитель української мови та літератури
  • Заяц

    Марина Миколаївна
    Учитель української мови та літератури
  • Заяц

    Наталія Олександрівна
    Учитель української мови та літератури
  • Левицька

    Людмила Віталіївна
    Учитель зарубіжної літератури
  • Кот

    Ярослава Андріївна
    Учитель української мови та літератури
  • Погорєлко

    Ірина Михайлівна
    Учитель української мови та літератури (декретна відпустка)
  • Погребець

    Надія Олексіївна
    Учитель української мови та літератури
  • Саковська

    Жанна Юріївна
    Учитель зарубіжної літератури
  • Скрижинська

    Олена Вікторівна
    Учитель української мови та літератури

Методичне об'єднання вчителів історії, географії та правознавства



  • Глазова

    Лариса Анатоліївна
    Учитель історії та правознавства
  • Ковальська

    Наталія Іванівна
    Учитель географії
  • Корх

    Ірина Михайлівна
    Учитель історії
  • Побережник

    Вікторія Олександрівна
    Вчитель географії
  • Рубан

    Ілона Олегівна
    Учитель історії
  • Халимон

    Ярина Василівна
    Учитель історії

Методичне об'єднання вчителів трудового навчання



  • Мекшун

    Анатолій Вікторович
    Учитель трудового навчання
  • Павлов

    Володимир Дмитрович
    Заступник директора з господарської частини, Учитель трудового навчання
  • Попсуй

    Наталія Василівна
    Учитель трудового навчання

Методичне об'єднання вчителів фізичної культури та предмету "Захист України"



  • Варавва

    Василина Андріївна
    Учитель фізичного виховання
  • Відніченко

    Євгеній Ігорович
    Учитель фізичного виховання
  • Козинець

    Борис Олександрович
    Учитель предмету "Захист України"
  • Мірошников

    Олександр Веніаминович
    Учитель фізичного виховання
  • Найдьон

    Олександр Миколайович
    Учитель фізичного виховання
  • Самовтор

    Валерія Олександрівна
    Учитель фізичного виховання
  • Слободська-Кислиця

    Тетяна Анатоліївна
    Учитель фізичної культури (хореографія)
  • Шаповаленко

    Валентина Іванівна
    Учитель фізичного виховання

Методичне об'єднання вчителів мистецтв



  • Гончаренко

    Сергій Володимирович
    Учитель мистецтва

Асистенти вчителів



  • Власюк

    Сергій Віталійович
    Асистент вчителя
  • Марченко

    Оксана Юріївна
    Асистент вчителя
  • Фенно

    Вероніка Сергіївна
    Асистент вчителя
  • Ятченко

    Олена Іванівна
    Асистент вчителя

Бібліотекарі школи



  • Кужельна

    Алла Андріївна
    Завідуюча бібліотекою та вчитель фізики
  • Ломонос

    Ольга Сергіївна
    Бібліотекар і вчитель основ здоров'я

Секретар школи



  • Хмарська

    Тетяна Володимирівна
    секретар

Створюють комфорт і безпеку в школі



  • Коваленко

    Галина Вікторівна
    Заступник директора з господарської частини
  • Краснолоб

    Марина Володимирівна
    Лаборант
  • Федорова

    Тетяна Леонідівна
    Лаборант
  • Артюх

    Анна Віталіївна
    Прибиральниця
  • Білоус

    Ірина Володимирівна
    Прибиральниця
  • Гавриленко

    Микола Миколайович
    Двірник
  • Дмитренко

    Валентина Володимирівна
    Прибиральниця
  • Довбиш

    Валентина Петрівна
    Прибиральниця
  • Кириленко

    Світлана Іванівна
    Прибиральниця
  • Кривоносова

    Лідія Василівна
    Прибиральниця
  • Лисенко

    Валентина Іванівна
    Прибиральниця
  • Лешуга

    Ганна Володимирівнаівна
    Прибиральниця
  • Мишко

    Світлана Миколаївна
    Прибиральниця
  • Нечай

    Валентина Володимирівна
    Прибиральниця
  • Прокопенко

    Вікторія Петрівна
    Прибиральниця
  • Райська

    Олена Григорівна
    Прибиральниця
  • Федоренко

    Марина Миколаївна
    Прибиральниця
  • Чайка

    Тамара Григорівна
    Прибиральниця
  • Васильченко

    Олександр Васильович
    Робітник
  • Касперович

    Сергій Григорович
    Робітник
  • Кравченко

    Олександр Андрійович
    Електромонтер
  • Юр’єв

    Анатолій Олександрович
    Інженер-електронік
  • Могильний

    Ігор Віталійович
    Сторож
  • Подуремя

    Микола Михайлович
    Сторож
  • Ященко

    Віктор Семенович
    Сторож
  • Олійник

    Олена Володимирівна
    Завідуюча їдальнею. КП "Шкільне"
  • Турчин

    Анна Романівна
    Офіцер безпеки